О нас

AlexSport – інтернет-магазин спортивних товарів у Харкові, який постарався поєднати у собі всі нововведення для комфортного перебування у нас на сайті, приємні ціни та якісне обслуговування.
Alex Sport – це крок у нове спортивне майбутнє, в якому немає обмежень та перешкод... є лише цілі та результати!

Найменування товарів:

Наш інтернет магазин спортивних товарів у Харкові пропонує широкий вибір тренажерів таких як: кадіотренажери (велотренажери, бігові доріжки, орбітреки); дитячі куточки; туризм (палатки, спальні мішки); товари для фітнесу: м'ячі для фітнесу (фітболи), медболи, скакалки, обтяжувачі, еспандери, килимки для фітнесу, спортивні пляшки і так далі; товари для єдиноборств; товари для кросфіт (пліометричні бокси, канати тренувальні, координаційні драбини і так далі); товари для активного відпочнку (самокати, ролики, скейтборди).

Консультації:

Обрати та купити спортивні товари в інтернет-магазині не проблема, але отримати якісну консультацію для досягнення максимального результату не так просто. Ми допоможемо вибрати спортивні товари безпосередньо під Ваші побажання та фізичні показники. І навіть якщо після покупки товару у Вас виникнуть питання, ми з радістю відповімо на них.

Більш того, наш магазин - це Ваш надійний друг і партнер у досягненні поставлених цілей, таких як: корекція ваги та фігури, підвищення тонусу м'язів, зміцнення імунітету, тренування дихальної та серцево-судинної систем, опрацювання окремих груп м'язів та суглобів.
Також ми співпрацюємо з великими та малими спортивними залами: підбір спортивного інвентарю, тренажерів, екіпірування; діє система оптових цін.

Переваги:

Купуючи товар в інтернет магазині спортивних товарів Alex Sport Ви купуєте не тільки товар, а й:
1. Найвигідніші ціни в Україні;
2. Найкраще обслуговування;
3. Безкоштовна доставка товарів від 4000 гривень по Україні.