Умови праці магазину Alex Sport на час війни в Україні

30 мая 2022

Усім мирного неба над головами!
Щиро сподіваємось, що з Вами та з Вашими рідними все добре!
В такі важкі часи дуже важливо намагатись підтримувати свій стан, своє здоров'я та здоров'я рідних. Якщо у Вас є хоча б якась можливість, будь ласка, робіть фізичні вправи, бодай найлегші та найпростіші, які Вам під силу - це буде реальна допомога вашому фізичному та нервовому стану.
Наш інтернет-магазин спортивних товарів AlexSport відновив свою діяльність. На жаль, зараз працюють не всі склади - тому частина товарів з каталогу не можуть бути відправлені. Щодня на сайті ведуться роботи для того, щоб актуалізувати для Вас асортимент та ціни. Проте товарів дуже багато і ми не завжди встигаємо оновити всю інформацію, яка змінюється майже щодня - сподіваємось на Ваше розуміння.
Звичайно на роботу нашого інтернет-магазину вплинули жахливі події, які обрушилися на нашу країну. Тому ми хочемо донести до Вас яким чином Ви зможете зробити замовлення в нашому інтернет-магазині спортивних товарів AlexSport та отримати його.
А саме:
*Як і завжди - усі замовлення приймаються виключно через сайт (це робиться для Вашого спокою відносно вірності даних, які Ви вказуєте для відправки Ваших замовлень).
*Наразі не працює пункт видачі замовлень (м.Харків).
*Наш асортимент мультибрендовий - проте зараз, з технічних причин, ми не маємо можливості поєднувати товари від різних виробників у одне замовлення (одну посилку). Тому, якщо Ви обрали товари різних брендів - ми запропонуємо Вам або відправку кількома посилками, або постараємось підібрати аналогічні товари від одного з обраних виробників - щоб відправка була однією посилкою.
*Тимчасово відправки робляться лише Новою Поштою.
*На даний момент майже усі склади роблять відправки замовлень лише зі 100%ою передоплатою - тому варіант оплати *накладений платіж* можливий не для всіх товарів.
Працюємо та підтримуємо економіку нашої країни. Сподіваємось на відновлення звичного режиму праці нашого інтернет-магазину якнайшвидше.
Бережіть себе та допомагайте людям, які поруч з Вами!
Все буде Україна!