Нове надходження ракеток та наборів для бадминтону.

21 июля 2022

Раді повідомити про надходження в наш магазин нових якісних моделей ракеток, воланів та готових наборів для бадмінтону від таких виробників як: FOX і Talbot-Torro.
Бадмінтон від китайської компанії FOX - це бюджетна але дуже якісна лінійка товарів для бадминтону. Підійде для новачків, яле які полюбляють якість за невелики кошти.

Бадбінтон від німецького виробника Talbot-Torro - ракетки та набори для бадмінтону преміум класу і підходять як для новачків так і для продвинутих гравців в бадмінтон які полюбляють не тількі якість, а й технологічність.

Також ми пропонуємо новинку в нашому магазині від виробника Talbot - швидкісний бадмінтон (Speedbadminton). Це нова хвиля різновиду бадминтона, а саме для гравців в бадмінтон які полюбляють більш швидший та агресивний стиль гри.


Головна цінність цієї гри, що грати можна будь де і будь коли не боячись вітру, так як волани більш тяжкіші і в них коротша юбка. також вони світяться у темряві і не бояться води. гра в кросминтон доставляє масу задоволення гравцям будь-якого віку, в неї можна грати як в одиночному, так і в парному розряді.